Європейці візьмуться за реконструкцію Київського зоопарку. Тендер на капремонт столичного звіринцю виграла естонська компанія "Люнет".

Про це повідомили на сайті електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Проект передбачає заміну вольєрів для тварин, озеленення території, також замінять трубопроводи, очистять водойми та відремонтують старі будівлі. На все це планують витратити 29,4 мільйони гривень.

Конкурентом у тендерній гонитві стала українська компанія "Форест Україна", яка запропонувала свої послуги на 83 тисячі гривень дорожче.


Капітальний ремонт планують виконати в рекордно короткий термін. Як зазначили на сайті, початок робіт призначили на липень 2017 року, а оновлений зоопарк мешканці та гості столиці зможуть відвідати вже у серпні цього року.

Популярні новини зараз
Витрати на комуналку зростуть: тарифи підвищать вже у березні ПриватБанк оновив правила карткових розрахунків: що змінилося У власників карток ПриватБанку можуть виникнути проблеми: кого це торкнеться Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у китайському зоопарку наглядачі влаштували незвичайні забави з дитинчатами панд. Працівники парку одягають костюми панд та вдають родичів цих милих тварин, щоб підготувати їх до самостійного життя у дикій природі.