У київських дитячих садках Дніпровського і Дарницького районів набирає обертів страшний скандал: замість вершкового масла вихованців годували сурогатом.

У прес-центрі Київської міської державної адміністрації поспішили перекласти всю провину на недобросовісних постачальників продуктів. Тим часом, в Головному управлінні Держспоживслужби вже підтвердили факт недоброякісної поставки, передає "Город Киев"."Це вже другий подібний випадок в Києві, а за вказаним фактом в дитячому садку на вул. П. Тичини матеріали вже передано до правоохоронних органів", - розповідають у відомстві і пояснюють, що масло не відповідало стандартам ДСТУ по необхідній кількості жиру.

"При нормі 72,7, у відібраних зразках вміст масової частки жиру становив 72,1% і 72,4%. Окрім того, масова частка немолочних жирів у вершковому маслі становить 62% від загальної частки жиру", - пояснили в споживслужбі та підкреслили, що вміст немолочних жирів не допускається в принципі.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

У російській школі дітей годували недоїдками


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що елітні дитячі сади вразило серйозне захворювання.