Вже зовсім скоро Новий рік і багато людей будуть гуляти цілу ніч. Тому в Києві продовжать роботу громадського транспорту на три години.

В Департаменті транспортної інфраструктури Києва повідомили, що останній заїзд наземного транспорту в столиці буде проходити в 4-5 годин ранку. А фунікулер буде працювати цілодобово. Хоча насправді і громадський транспорт у новорічну ніч в Києві буде працювати майже цілодобово. Адже після закінчення в 5 годин ранку, новий робочий день розпочнеться 6.

Так само, не варто забувати, що через новорічно-різдвяні заходи на Софійській площі та Володимирському проїзді обмежать рух транспорту, а в роботу наземного громадського транспорту внесуть зміни. Вздовж Володимирського проїзду так само буде обмежено рух громадського транспорту: від будинку №23 на вулиці Софійської до Михайлівської площі і на вул. Володимирській – від провулка Рильського до Володимирського проїзду.

19 грудня з 16.00 до 21.00, 24 грудня з 16.00 до 22.00, у новорічну ніч з 20.00 31 грудня до 3.00 1 січня, 1 січня з 14.00 до 21.00 та 7 січня з 12.00 до 15.00 заборонять рух усіх видів транспорту вздовж Володимирського проїзду від вул. Малій Житомирській до Михайлівської площі.

Крім цього на вул. Рильського буде заборонено рух з 23.00 до 00.00 24 грудня. Так само, під час проведення урочистих заходів на Софіївській площі рух на вулиці Хрещатик буде відкрито до кінця проведення святкових заходів перекриття не передбачається.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Але під час усіх цих заходів буде змінено маршрут тролейбусів №6, №16 і №18.

Дивіться: Новорічний Київ. Хрещатик

Тепер ви знаєте, як працюватиме транспорт у Києві на Новий рік 2018.