В одному зі столичних ресторанів невідомо звідки з'явилися продукти, призначені для українських військовослужбовців, які знаходяться зараз на передовій.

На це у своєму Facebook звернув увагу Андрій Риштун. Сам він співробітник цього закладу, тому можна припустити, що дирекція навіть не намагалася повідомити, звідки постачають товари:

"Сьогодні в ресторан привезли мішок картоплі. В меню такого блюда немає, але для персоналу готується. Відкривши і висипавши його, всередині знаходимо скручений в трубочку папірець, перемотаний синьою і жовтою стрічками. Папірець поклали в пакетик, так, щоб не пошкодився. Розвертаємо його і та-дааааааам ... записка воїнам на сході. Мішок-то збирали діти з вчителями в школі на Рівненщині, але хтось вирішив, що замість доставити його до місця призначення вигідніше для себе буде продати той мішок ", - пояснив він, додавши знімок на підтвердження своїх слів.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Як так сталося, що бійців АТО обділяють і розфасовують по мішках все, що повинно відправлятися на фронт, досі невідомо.

Дивіться: пільги на міжміський проїзд для ветеранів та учасників АТО

Як повідомляв портал "Знай.ua", на автовокзалі Дніпра учаснику бойових дій в зоні АТО не продали пільгового квитка за посвідченням: співробітники станції виправдалися "технічними проблемами".