У Києві шукають маму загубленої дівчинки, яка зараз перебуває в лікарні. Вже кілька днів працівники медичного закладу не можуть розшукати рідних маленької дівчинки дитсадівського віку. Оголошення з'являються по всій Мережі.

У понеділок, 16 квітня в дитячу лікарню №3 на вулиці Волинській, 21 була доставлена дівчинка на кареті швидкої допомоги. Виявилося, що її знайшли в парку зовсім одну.

Сама дівчинка розповіла про те, що її звуть Христина і вона живе на вулиці Драгоманова. Також дівчина повідомила, що вона відвідує дитячий садок. Однак на даний момент батьки досі не з'явилися.

"Дівчинка дуже активна, весела, але ввечері плаче і кличе маму. Просить, щоб хтось лягав у неї під час сну. На це неможливо дивитися без болю. Будь ласка, подивіться на фото, можливо Ви її знаєте, хто бачив цю дитину раніше, або ж знає її рідних і близьких. Давайте допоможемо маленькоїй людині", - розповідають медичні працівники.

Нагадаємо, у Києві почали масово зникати діти. У поліцію Києва почали надходити повідомлення про зниклих дітей. Причому кілька повідомлень були з одного району столиці – Дарницького.

Правоохоронні органи заявляють, що при пропажі дітей підліткового віку часто немає ніякого криміналу. У цей непростий період багато зниклих не знаходять підтримки і розуміння з боку своїх рідних. З-за сварок і скандалів будинку, тікають. Часто їх знаходять правоохоронні органи і після розмови з психологом вони самі вирішують повернутися додому.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.иа "мати забила свого 3-річного сина до смерті. Страшний інцидент стався у Білій Церкві Київської області. Виявилося, що 36-річна жінка таким чином намагалася відучити свого маленького дитини мочитися в ліжко.

В результаті побоїв, маленький хлопчик кілька днів пробув у комі, після чого помер, не приходячи в свідомість. Лікарі повідомили, що у дитини була черепно-мозкова травма, не сумісна з життям.