У суботу, 3 лютого, в Києві на Осокорках група невідомих за підтримки близько 30 членів "Національної дружини" спробували зруйнувати огорожу законного будівництва електростанції.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Роман Бочкала.

Він зазначив, що особисто чув, як серед "дружинників" ширились розмови про необхідність повалення пакану до приїзду поліцейських. Більше того він додав, що підстанція, на яку вони хотіли зайти повністю відповідає законодавству України.

"Між собою розмови – валимо паркан і йдемо до приїзду поліції. Паркан абсолютно законний. Захищає будівництво електропідстанції. Забудовник реалізує цей проект за завданням мерії. У пікові періоди на лівому березі можливі відключення світла, не вистачає підстанцій. Навіщо громити?", – мовиться у повідомленні журналіста.

Він зазначив, що на місце події прибули наряди поліції разом зі спецназом.

Популярні новини зараз
Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

"Кілька "активістів" встигли знести секцію паркану. Валили люди в "цивільному". А "дружинники" були групою підтримки вандалів. Приїзд поліції протверезив ситуацію. Беззаконня припинилося. Народ почав розсмоктуватися", – описав розвиток подій Бочкала.

За словами журналіста, це не перша схожа ситуація за останні дні, коли поліція жорстко зупиняє "дружинників".

"Хоча це ж типу "Азов"... Але вже не віриться в узгодженість дій "дружини" з МВС. Це не був міжсобойчик. На Осокорках був реальний батл. Якби "дружинники" почали валити паркан, поліція б їх прийняла і поламала. Хлопці тверезо оцінили свої можливості і ретирувалися. Один поліцейський говорить: "Зараз їдемо на інший виклик, там теж дружинники", – додав Бочкала.

Журналісти спробувала дізнатись, кому підпорядковуються славнозвісні Національні дружини.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що дружинники заїкнулися про носіння зброї.