Закінчення вихідних у столиці України відзначиться різким погіршенням погодних умов.

Державна служба з надзвичайних ситуацій оголосила штормове попередження у Києві на другу половину дня, 16 липня.

В офіційному повідомленні відомства жителям міста наголосили, що уже з 16 години вечора очікуються пориви вітру до 15-20 метрів за секунду.

Як правило, рятувальники у таку погоду не радять людям знаходитися близько біля дерев, рекламних щитів та інших конструкцій, що загрожують упасти. Також вони просять не паркувати автомобілі там же, міцно закривати вікна та балкони, попередньо прийнявши з останніх будь-які речі, що може підхопити сильний вітер.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", синоптики не рекомендують українцям далеко ховати парасольки через можливі дощі по всій території країни.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей У школах з'являться нові класи: дітей триматимуть до вечора Смертельне тріо: 70‑річний пенсіонер помер після інтиму з двома партнерами, вечірка закінчилась трагедією Зима стане суровим випробуванням: які міста можуть залишитись без опалення
Показати ще