Після "покращення" стосовно тарифів на утримання прибудинкових територій, для киян підготували нові сюрпризи. Міські чиновники вигадали, за що ще можна здерти з населення.

Можливо вже скоро мешканці побачать новий пункт у своїх платіжках, міська влада має намір включити до квартплати і внески на страхування будинку, - повідомили в КМДА.

На думку першого заступникам мера Києва Геннадія Пласа, який подав відповідну пропозицію на розгляд Департаменту економіки КМДА, нова послуга надасть можливість застрахувати своє житло від нещасних випадків.

Нагадаємо, КМДА підвищила тариф на обслуговування прибудинкових територій майже вдвічі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", експерт розповів, скільки газу потрібно для населення наступний опалювальний сезон.

Популярні новини зараз
Доведеться обирати між пенсією та зарплатою: пенсіонерам поставили ультиматум ТЦК оголошують у розшук студентів та заброньованих: що коїться та як протидіяти Відмова від централізованого опалення: як хочуть обігрівати будинки Пенсіонерам можуть змінити строки: що буде з виплатами
Показати ще