Наскільки ж Київ неосяжне місто, де реклама зустрічається буквально на кожному кроці, і все одно знайдуться ветерани розумової праці, які виберуть найневдаліше місце. Наприклад, політична реклама, для якої не знайшли більш підходящого місця, ніж зображення прапора Євросоюзу.

На Оболонській набережній довгий час радувало око "Єврозображення", а тепер на його місці красується реклама політичної партії "5.10" Геннадія Балашова. Фотозвіт на своїй сторінці в Facebook опублікував громадський діяч і політв'язень Геннадій Афанасьєв."Оболонська набережна. Барвистий символ нашої перемоги, євроінтеграції та ідеї, за яку деякі з нас віддали своє життя, тільки що був зафарбований "чудовими людьми" або хто там вони... з 5.10. Висновки робіть самі", - підписав активіст.

У коментарях обурені користувачі нарекли членів партії сектантами і ніхто не оцінив оригінальності розташування реклами:

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як патріотична реклама обурила жителів столиці своєю безграмотністю

Популярні новини зараз

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Показати ще