Повернути проспекту Перемоги історичну назву, перейменувавши його в Брест-Литовський проспект, вирішила Київська міська рада.

Цей пункт внесений у порядок денний засідання Київради 5 жовтня, повідомляють "Українські Новини".

З цього приводу на сайті КМДА кілька місяців тривали громадські обговорення, а участь у голосуванні взяли 1 172 людини. З опитаних 810 учасників підтримали перейменування, це 69% голосів. Інші висловилися проти.

Сучасну назву проспект Перемоги отримав у 1985 році. З кінця ХІХ століття, з початку його забудови, він мав назву Брест-Литовське шосе, з 1964 року - Брест-Литовський проспект.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Серед "кандидатів" на перейменування – бульвар Дружби народів. Йому пропонують присвоїти ім’я засновника українського націоналізму Миколи Міхновського.

На голосування також винесли перейменування проспекту Героїв Сталінграда в Оболонському районі в проспект імені українського поета і композитора Володимира Івасюка. При цьому під час громадського обговорення перейменування отримало 737 голосів "за" і 765 голосів "проти", але половину голосів "проти" не врахували через визнання їх фальшивими.

Дивіться: Декомунізація у Києві триває

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" подавав перелік столичних вулиць, які можуть змінити свою назву вже найближчим часом.