На столичній Троєщині затримали неадекватного чоловіка, який бігав по дитячому майданчику із луком та стрілами.

Про це повідомили у спільноті "Київ. Оперативний" на сторінці у Facebook.

Про Робін Гуда на вулиці Теодора Драйзера повідомили копам, які прибули на місці та обшукали "героя". При ньому знайшли причину раптової необхідності боротьби зі злом - пакет з порошкоподобною речовиною.

На місці працювала слідчо-оперативна група. Подальша доля неадеквата, який, за останніми даними, не встиг нікого пограбувати або покалічити, невідома.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у центрі Києва зловмисники винесли з магазину годинників, який знаходиться поряд з офісами СБУ та поліції, товар на три мільйони гривень.

Популярні новини зараз
Заберуть житло, і речі зібрати не встигнете: через які борги українці ризикують опинитись на вулиці Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість Технічний збій чи привід для хвилювання: чому "Резерв+" перетворює українців на порушників Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хліба
Показати ще