В одному з елітних районів столиці розташований дитячий садок LeapKids – заклад нібито високого рівня, але який, попри яскраву рекламу, насправді виявився звичайною мильною бульбашкою, пише 7day.

Саме там нещодавно побили малолітню дівчинку, а керівництво ніяк не відреагувало на інцидент. Як виявилося, у "послужному списку" LeapKids це не єдина чорна пляма на репутації.

На початку поточного року Господарський суд Києва видав судовий наказ про стягнення з LeapKids 76 тис. грн за невиконання умов договору з приватним підприємцем. Для садочка такого рівня це невеликі гроші, але згідно документів статутний капітал виявився значно менший, ніж того вимагають реальні витрати – "Академія щастя" отримала на своє фінансування всього 100 тисяч гривень.

Кінцевий Кінцевий бенефіціар – Валерій Кодецький, президент компанії City One Development, яка є співінвестором/девелопером кварталу бізнес-класу ЖК "Новопечерські Липки", частиною якого і є LeapKids.  Фігура на ринку столичної нерухомості шановна і знакова, з більш ніж 25-річним досвідом роботи.

У написаних наче під копірку хвалебних публікаціях про "елітний" садок. Ось тільки знайти якусь виразну біографію "всесвітньо відомого фахівця" не може навіть всезнаючий Google – ні російською, ні англійською мовами.

Сама пані Маслов відбувається загальними фразами. А ось тут спливає цікава деталь. "Розуміюча мама" відзначилась на форумі питань і відповідей київського психотерапевта Алли Чайковської (орфографія автора збережена):

"Ищу психолога который может поработать с ребёнком ( почти 6 лет), который ежедневно занимается спортом. Мне нужен хороший врач/ друг, который правильно настроит на роботу или честно скажет что лучшее посвятить времени на что нибудь другое…Буду ряда за ответ, с возможностью узнать стоимости занять. Best regards,Honorata Maslov".

 

А якщо взяти до уваги відгуки батьків, котрі відправили сюди дітей на навчання, одразу виникає бажання зробити вибір на користь іншого закладу – принаймні, того, який здатен гарантувати цілковиту безпеку та професіоналів своєї справи.

Як повідомляв портал "Знай.ua", скандально відомий табір "Славутич", в якому отруїлися діти, відновив роботу в порушення припису управління Держспоживслужби в Київській області.