Українська співачка Світлана Лобода нарешті перервала своє мовчання і оголосила ім'я дочки. Крихітку назвали Тільда. І як тут відразу не згадати пророчі слова однієї з подруг артистки, які вже повідомляв Знай.ua.

«Я, якщо чесно, не знаю, хто справжній батько. Але мені сказали по секрету, що в імені дочки можна буде дізнатися, хто ж у неї тато. Так що ми все чекаємо, коли Свєта скаже, як назвала другу дочку», - повідомила нам подружка співачки.

І хто батько?

Не дивно, що після озвучення імені, всі знайомі і шанувальники Світлани Лободи ще більше утвердилися в думці, що батьком другої дитини є німецький музикант, лідер групи Rammstein Тілль Ліндеман.

«Тепер більше ні у кого не залишилося питань, хто ж є справжнім батьком дівчинки», - відразу заговорили в тусовці.

Популярні новини зараз
У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Сама ж Лобода продовжує давати концерти у Росії, не звертаючи уваги на те, що в Україні її армія фанатів зменшується, а кількість ненависників зростає. У ці дні у неї концерти у курортних містах Краснодарського краю: Анапі та Геленджику.

Майбутнє дитини

І поки співачка роз'їжджає по країні-агресору, ми вирішили з'ясувати, що може очікувати в майбутньому дитини з таким рідкісним ім'ям, як Тільда. У цьому нам погодилася допомогти українська провидиця Світлана Калашник.

«У різних культурах існує різна система нарікання ім'ям. Але, безумовно, все зводиться до його величезного, часом фатального, впливу на життя, - повідомила вона Знай.ua. - Що стосується культури наших предків, ім'я, дане при народженні, використовувалося як прізвисько, і не сприймалося всерйоз. Куди важливіше було в перші дні після народження познайомити дитину з оточуючими силами».

Також провидиця пояснила, як правильно потрібно вибирати ім'я дитині.

«Існує обряд, який живе й досі - ім'янаречення. Дане чарівне дійство полягало у входженні в більш великий духовний світ, з яскраво вираженими навколо богами. І головне - отримання імені. А їх було два, - розповіла вона. - Імена давали зовсім не батьки, а волхви, тим самим вибудовуючи долю кожного з них. Перше ім'я вважалося явним - доступним для всіх і звучало просто. Наприклад, дівчину, яка сяяла красою і силою могли наректи ім'ям - Прекрасна, хлопця з темно-блакитними очима - Синеок. Друге ж ім'я давалося особисто, таємно, і його слід було тримати в секреті. Таємне ім'я відображало долю і життєве завдання. І саме його слід було застосовувати в різних світлих магічних обрядах, читати в заклинаннях. Власне, не знаючи таємне ім'я людини нашкодити йому не можливо».

За словами Світлани Калашник, загалом - в імені дочки Лободи поки не має ніякого сенсу.

«Якщо мама буде проводити обряд хрещення - тоді це ім'я і буде головним у житті. Адже будь-який обряд, незалежно від релігійної і культурної приналежності, несе за собою певну запис в інформаційне поле людини», - зазначила віщунка.

Також вона спеціально для нас зазирнула у майбутнє дитини, відштовхуючись від його імені.

«Якщо цікаво значення імені дане Світланою своєї дочки від народження, можна розкласти його по звуковим вібраціям, використовуючи слов'янську буквицу. Т - позначає вказівка ​​згори, твердження, I - буквица Іже - істина, Л - буквица Люди - спільність, Ь - ерь - закінчене творіння, життя дана богом, Д - Добро - розвиток, достаток, повнота. А - Аз - бог, що живе і творить на землі, - розповіла Світлана Калашник. - Можна побачити, що завдання людини з таким ім'ям глобальні. Від здатності чути, так би мовити «голос зверху», до об'єднання всіх людей, для творення спільного блага. Я вважаю, це прекрасне значення імені, нехай складеться життя новонародженої Тільди саме так, на радість мамі і на славу її Рода».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що продюсерка Лободи обізвала Кароль "дешевкою".