Однією з 12 дітей, які отруїлися в приватному дитячому таборі в Переяслав-Хмельницькому (Київська область), лікарі нарешті зуміли поставити діагноз, хоча і попередній. Медики вважають, що у дитини енцефаліт. Зараз вона знаходиться в столичній клініці "Охматдит", її стан оцінюють як важкий.

Про це йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Стан ще 11 вихованців лікарі оцінюють як задовільний, 10 з них вже відправилися додому з батьками, ще одна дитина залишається в медичному ізоляторі дитячого табору.

Всі 12 постраждалих - члени однієї групи, вихованці ДЮСШ "Школа Дерюгіних". У хлопців з інших груп проблем зі здоров'ям не виявили, що дивно, якщо враховувати, що всі групи харчувалися в одній і тій же їдальні.

Розслідування показало, що в суботу, 30 червня, всі 226 дітей в таборі на полуденок їли йогурти зі злаками та лактулозою, термін споживання яких закінчувався на наступний день, 1 липня. У 26 дітей ДЮСШ тренери забрали ці йогурти і на 24 години залишили їх в своїх кімнатах, де необхідний температурний режим не дотримувався. Через добу дорослі спокійно віддали йогурти дітям, навіть не переконавшись, що молочка не скисла.

Популярні новини зараз

Українці поскаржилися Григорію Решетнику на вибір "Холостячки" Злати Огнєвіч: "Більше дивитися не буду"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що у київському Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації їм. Героїв Крут відбулося масове отруєння курсантів. За повідомленням адміністрації закладу, під час ранкової побудки курсанти відчули біль у животі. Всього на погане самопочуття, за офіційними даними, поскаржилися 50 студентів.

При цьому в соціальних мережах повідомляють, що цифри сильно применшили - йдеться про 150 постраждалих.

Ми також писали про те, що масове отруєння людей поставило на вуха Сполучені Штати: 197 людей отруїлися популярним і нічим не примітним продуктом: салатом-лутуком. Як мінімум п'ятеро американців загинули. Як повідомляють місцеві ЗМІ, причиною отруєння стала кишкова паличка, а заражений овоч поповнив лікарні в 35 американських штатах.