У Києві учень гімназії №34 "Либідь" отримав тілесні ушкодження. Як з'ясувалося ЧП сталося через конфлікт з учителем.

Мати потерпілого, Катерина Титаренко, заявила, що дитину ще з початку навчального року хочуть вигнати з гімназії, а зараз вчителі зайнялися рукоприкладством. Про це вона написала у групі "Батьки SOS" у Facebook.

Мати учня, також зазначила, що поведінку сина не можна назвати ідеальною, однак ніхто не має права бити дітей.

"Мій син навчається у 8 класі гімназії №34 Києва. Поведінка іноді бажає кращого, я це розумію, і ми постійно розмовляємо з ним. З самого початку навчального року нас випихають зі школи і завжди він у всьому крайній, але як вчителі можуть займатися таким рукоприкладством під час навчального процесу?" ― написала Титаренко.

На опублікованих в пості фотографіях на тілі дитини видно синці.

Популярні новини зараз
ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Як написала в коментарях директор гімназії Алевтина Багінська, травму хлопчик дійсно отримав з-за вчителя, але це був нещасний випадок, вчитель не збирався навмисно бити дитину.

"Дитина під час перерви перебував у кабінеті, поклавши при цьому ноги на парту. Після кількох зауважень вчителя він не відреагував, після чого педагог підійшов до нього і скинув ноги з парти. Дитина не втримався і впав зі стільця", ― пояснила директор.

Також вона заявила, що дитина стверджувала, що почуває себе нормально і в медпункт не звертався. Мати хлопчика, за словами Багинской, теж не дзвонила їй з цього приводу.

Однак така версія викликала сумніви у користувачів соцмережі. Вони вважають, що такі синці не могли бути отриманими через падіння зі стільця.

"Дивні сліди. Схожі на удари палицею", "Звідки ж тоді симетричні довгі синці під пахвами? Від яких елементів стільця?" ― написали коментатори.

Директор школи пообіцяла опублікувати деталі внутрішнього розслідування події.

Нагадаємо, у Павлограді на Дніпропетровщині в загальноосвітній школі №5 невідому речовину розпорошили, понад 600 учнів та вчителів вивели з будівлі. Інформацію про це підтвердили в головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в соціальних мережах закликають школярів і студентів України розпорошувати газ в навчальних закладах, а потім звітувати, як все пройшло. Подібна група є в російській соцмережі "ВКонтакте", яка заборонена в Україні, але куди все ще можливо зайти за допомогою ряду засобів обходу блокування.

Група називається Challenge Completed. Ще у квітні тут закликали купити газовий балончик і зірвати урок. А потім відзвітувати як пройшло школу евакуювали, клас розпустили і так далі.

У кіберполіції України сказали, що як тільки в українських школах почали масово розпорошувати газ, вони відразу звернули на це увагу.