Про реконструкцію в Києві Шулявського шляхопроводу і зміну схеми руху повідомила столична поліція. З'являться нові маршрути. Зокрема:

  • Рух по вулиці Олександра Довженка – вулиці Вадима Гетьмана в бік Караваєвих Дач відбуватиметься по вулицях: Антона Цедика (вул. Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзької і поверненням на вул. Вадима Гетьмана.

  • по вул. Вадима Гетьмана - вул. Олександра Довженка (у бік вул. Теліги) збережеться існуючий виїзд на пр. Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вул. Олександра Довженка (на цій ділянці також буде встановлено тимчасовий світлофор)
  • - односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вул. Петра Нестерова та вул. Петра Нестерова в напрямку проспекту Перемоги (буде встановлений тимчасовий світлофор).
  • Крім того, тролейбусний рух з боку Севастопольської площі по вул. Вадима Гетьмана мати кінцеву зупинку «Індустріальний міст». З боку вул. Теліги по вул. Олександра Довженка - «Івана Гонти»

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" з п'ятниці, 27 квітня, в Києві воістину почнеться веселощі. Зокрема на дорогах. А все чому? А просто комунальні служби починають капітально ремонтувати Набережне шосе і "втомлений" Шулявський міст, так що рух у цих районах буде частково обмежено. І чекати всього-нічого: розторопні столичні роботяги обіцяють киянам результат вже через півтора року. Так, ми нічого не переплутали.

Про терміни ремонту на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще