У Києві пенсіонерка впала під сміттєвоз

У Києві сміттєвоз розчавив жінку

Пенсіонерка проявила необережність і спробувала пройти впритул до сміттєвоза. На жаль, раптом старенька втратила рівновагу і впала прямо під колеса вантажівки. Багатотонна машина, що почала в цей момент рух, скоїла наїзд на потерпілу. Про це пише видання Корреспондент.

Літня жінка померла від отриманих травм на місці аварії ще до приїзду лікарів швидкої допомоги. Трагедія сталася в Дарницькому районі столиці по вул. Бажана, 30 у п'ятницю, 15 червня.

Популярні новини зараз
Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Під час слідчих заходів водій сміттєвоза розповів, що пенсіонерка йшла поруч з вантажівкою, але раптово посковзнулася і впала прямо під колеса. Перш ніж водій встиг відреагувати, було скоєно наїзд.

Показання водія сміттєвоза підтвердили свідки трагедії. Зокрема свідком пригоди стала мешканка одного з сусідніх будинків, яка перебувала в момент трагедії на балконі і бачила, як пенсіонерка втратила рівновагу і впала прямо під колеса.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"дослідження поверхневих вод на Донбасі показало, що в регіоні надзвичайно брудна вода. У зв'язку з простоєм багатьох шахт, вода з них піднімається на поверхню і змішується з питною водою, що може призвести до гуманітарної катастрофи.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у рамках зустрічі з представниками міжнародних організацій представило звіт щодо екологічної ситуації на Донбасі.

Було проаналізовано стан повітря, ґрунтів, поверхневих і підземних вод, а також результати впливу бойових дій на екологію регіону. У загальній складності було взято 30 проб поверхневих вод.

"На окупованій території відбувається неконтрольоване затоплення шахт. Вода перетікає в шахти на підконтрольній території. Уряд оперативно виділив 131 млн грн на ліквідацію та попередження негативного впливу", – сказано в повідомленні.

Зазначимо, що на Донецьку та Луганську області припадає до 30% викидів забруднюючих речовин в атмосферу в Україні.

Також екологи зафіксували руйнування дамби хвостосховища фенольного заводу в Торецьку, що знаходиться на лінії зіткнення. За наявними даними, в ньому, як і раніше зберігається близько 270 тонн хімічних відходів, і воно заповнене на 90%.