В елітних гімназіях Києва скандали трапляються нечасто. Ще рідше вони стають надбанням громадськості. Даний випадок стосувався скасування занять з плавання з-за якості води в басейні.

Розповіла про це член батьківського комітету – Тетяна Друзенко. За її словами, в четвертому класі в черговий раз скасували заняття з плавання. В інших класах були аналогічні повідомлення, але всі вони звучали по-різному. Посилаючись на технічну несправність, відсутність електроенергії, ряд інших відмовок.

Кількома місяцями раніше Управлінням освіти Дарницького району був офіційно придбаний прилад, призначений для вимірювання у воді рівня хлору. Обійшовся цей тестер навчального закладу в 32 000 гривень, однак ніхто з батьківського складу його особисто не бачив. Можливо, гроші на його придбання просто були вкрадені?

- Медсестра досі робить аналіз води з допомогою примітивного крапельного тестера. Тестер, який купили батьки з усіма дозвільними документами та сертифікатами, адміністрація не допускає зі своїх причин, - додала Друзенко.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Якою буде погода у травні для українців: чи ховати парасольки та куфайки після квітневих дощів Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

У київських гімназіях трапляється всяке, включаючи насильство над учнями: відео

Батьки школярів в жаху – чи дійсно стан води в басейні відповідає нормі? Планові перевірки фахівцями Госпотребслужбы не проводяться, а самостійно ініціювати таку перевірку забороняє адміністрація навчального закладу. Немає в штатному розписі відповідальної особи, яка стежить за роботою хлораторної установки для басейну. А документація, яка могла б пiдтвердити якість і безпеку хімічних препаратів для хлорування води, відсутня.

- І за це щастя ви, батьки, платите 950 грн. Нагадуємо - ці заняття безкоштовні. Є всі підтверджуючі документи від РУО, - скаржиться Друзенко. Вона також додала, що вирішувати проблему не можна мовчки і батьки звернуться до РУО, а також в Департамент і Контактний центр міста Києва 1551 з відповідними скаргами.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" з-за спалаху сальмонельозу госпіталізували цілий дитячий сад в Тернопільській області. До лікарні потрапило більше десяти маленьких дітей з ознаками гострого отруєння. Слід зазначити, що з приходом весни в Україні в цілому різко зросла кількість шлунково-кишкових захворювань. Медики попереджають, що в чотирьох випадках з п'яти причиною виникнення хвороби є заражені шкідливими мікроорганізмами продукти харчування. А всього на початок квітня в шкільних та дошкільних українських навчальних закладах було зареєстровано дев'ять подібних випадків.