Київська влада планує побудувати до 2024 року крематорій величезних масштабів.

Про це йдеться в проекті програми соціально-економічного розвитку Києва на 2018-2020 роки.

Згідно з інформацією, будівництво мають намір почати в липні 2020 року і закінчити в грудні 2024 року. За проект відповідально комунальне підприємство "Київський крематорій". На будівництво мають намір витратити 190 млн грн.

У програму внесено проект будівництва алеї перепоховань видатних українців. Загальна вартість пантеону складе 20 млн грн. його розташують на території Державного історико-меморіального Лук'янівського заповідника, до складу якого входить Лук'янівське кладовище в Києві.

Крематорій намір спорудити на лівому березі Києва.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, на території тюремного комплексу Сайедная біля Дамаска режим президента Башара Асада переобладнував будівлю під крематорій, щоб приховати масштабні злочини, здійснені урядом Сирії проти мирного населення.

Крім того, для багатьох не секрет, що населення України в останні роки активно скорочується в середньому на 200 тис. чол. в рік. Вже сьогодні перед багатьма містами стоїть проблема – що робити з тілами померлих?

Дивіться сюжет про кладовища

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Кличка хочуть побудувати крематорій.