У середу з'ясувалося, що з 8 по 10 червня в Києві обмежать рух транспорту деякими вулицями через зйомки мінісеріалу "Chernobyl".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.
"З 8 по 10 червня на час зйомок епізодів міні-телесеріалу "Chernobyl", які проводить ТОВ "Р-Фільм", ряду вулиць, буде обмежено рух транспорту. Громадський транспорт буде працювати в звичайному режимі", – йдеться у публікації.
Варто уточнити, що в п'ятницю, 8 червня, будуть перекриватися: з 11:30 до 15:30 – траса Е95 від Голосіївського проспекту, 15 в напрямку Деміївської площі, 1 (дві праві смуги); траса Е95 від Голосіївського проспекту, 15 у напрямку проспекту Науки; з 21:00 до 00:00 на ділянці від проспекту Героїв Сталінграда, 10 до проспекту Героїв Сталінграда, 19.
У суботу, 9 червня, з 6:00 до 20:00 перекриють вулицю від проспекту Героїв Сталінграда, 10 до проспекту Героїв Сталінграда, 19.
У неділю, 10 червня, будуть перекриті: з 11:00 до 17:30 від вул. Костянтинівській, 36 до вулиці Костянтинівській, 71; від вулиці Оболонській, 12 до вулиці Оболонській, 9; вулиці Юркивской, 54 до вулиці Юркивской, 59/5; від вулиці Оленівської, 16 до вулиці Оленівської, 10; з 6:00 до 21:00 від вулиці Богдана Хмельницького, 28 до вулиці Богдана Хмельницького, 40/1; вулиця Рєпіна від вулиці Богдана Хмельницького до бульвару Тараса Шевченка; від вулиці Пушкінської, 22 до вулиці Пушкінській, 11; від вулиці Хрещатик, 42-А до вулиці Хрещатик, 36.
Зазначається, що відповідальність за підготовку та проведення заходу взяло на себе товариство з обмеженою відповідальністю "Р-Фільм".
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що щороку з приходом тепла мешканці лівого берега столиці починають страждати від багаторічної екологічної проблеми. Всім добре відомий сміттєспалювальний завод «Енергія», незважаючи на обіцянки влади, продовжує труїти киян їдким запахом і отруйними викидами.
Щоб було зрозуміло масштаб екологічної проблеми, слід зазначити, що завод «Енергія» не має ніякого відношення до сортування або екологічної переробки сміття. В Україні на законодавчому і, особливо, на виконавчому рівні відсутня практика відокремлювати відходи, оскільки всі реформи в цій галузі відбулися лише на папері. Тому поки ми цього не робимо, єдиним виходом є спалювання, а це означає викиди в атмосферу шкідливих і небезпечних речовин.