Під Київським апеляційним адміністративним судом проходить акція військовослужбовців, які вимагають продовжити будівництво житлового комплексу «Покрова» на вулиці Січових Стрільців, 59. Біля стін будівлі зібралися військові, представники підрозділів АТО і люди, які вклали свої гроші в зведення будинку. У руках у мітингувальників плакати з гаслами «Суддя! Віднови законне будівництво», «Депутат! Не тисни на суд» і «Активістам-здирникам грошей не дамо».

За словами учасників акції, на її проведення їх спонукав розгляд у суді питань про відновлення документів, необхідних для продовження будівництва. Вони розповідають, що житловий комплекс «Покрова» почав будуватися в 2016 році на землях підрозділів Міноборони, але вже через рік роботи зупинилися. Причиною послужило скасування одного з ключових документів – містобудівних умов і обмежень – як кажуть військові, з надуманих причин. Суд помилково вважав, що документ, який чинний до закінчення будівництва, насправді повинен бути дійсним тільки два роки. В результаті документ був анульований, а слідом анулювали і виданий державою дозвіл на будівництво.

Звинувачують в такому розвитку подій активного борця з київськими будовами Марка Зельдича, якого вони називають не інакше як здирником, що діє під прикриттям депутатів Верховної Ради. У минулому році телеканал ZiK опублікував запис телефонної розмови Зельдича, в якому той вимагав у невідомого мільйон гривень за вирішення проблеми.

Учасники акції відзначають, що за домовленістю з забудовником десять відсотків квартир у новому будинку призначені для військовослужбовців, в тому числі тих, які брали участь у бойових діях на сході країни. Крім того, страждають і звичайні люди, які купили квартири в споруджуваному будинку.