У Києві з 16 червня більш ніж на місяць зупинить рух тролейбусний маршрут №11. Зміни пов'язані з виконанням будівельних робіт по вулиці Академіка Заболотного на дільниці від Одеської площі до вулиці Метрологічної.

Про це повідомляє КП "Київпастранс".

Так, щоб організувати безперебійне перевезення пасажирів, тимчасово створюються маршрути тролейбусів №11к і автобусів №11Тр. Також власникам проїзних квитків на тролейбус до 30 червня буде дозволений проїзд в автобусах маршруту 11ТР.

тролейбусний маршрут №11К:

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще
  • вулиця Маршальська — Кібернетичний центр;

автобусний маршрут №11Тр:

  • станція метро Виставковий центр — Національний музей народної архітектури та побуту України.

Нагадаємо, заплановане на 14 липня підвищення вартості проїзду в київському громадському транспорті до 8 грн може бути перенесено на невизначений період часу.

У середу, 13 червня, члени комісії Київради з питань транспорту під час засідання проголосували за проект рішення, згідно з яким підвищення тарифів поки знаходиться під забороною.

Тим не менш, киянам поки рано радіти зекономленим гривням. Тарифи на проїзд подорожчають після впровадження єдиного електронного квитка та проведення незалежного аудиту "Київського метрополітену" і "Київпастрансу".

"Поки не впроваджений єдиний квиток, тарифи повинні залишатися незмінними. За цей час необхідно провести аудит, який дасть розуміння реальних витрат на метро і наземний транспорт", - вважає автор проекту рішення Юрій Сиротюк.

Після комісії Київради цей проект рішення повинна розглянути бюджетна комісія. У разі якщо бюджетна комісія підтримає цей документ, подальший його розгляд буде відбуватися в Київраді.

Сумнівно, що за даний проект проголосують у Кликчко, але, в будь-якому випадку, подорожчання відкладається.

Як повідомляв портал "Знай.uа", завдяки зусиллям городян, якы відстоювали проект транспортного інженера Віктора Петрука як альтернативу затвердженому "Чотирьохлистника", столична влада вже готують розпорядження про розгляд транспортної комісією даного варіанту. У зв'язку з цим, початок будівельних робіт на Шулявці автоматично відкладається, як мінімум, на кілька тижнів.

Столична адміністрація розглянула електронну петицію "Провести архітектурний конкурс на краще проектне рішення Шулявської транспортної розв'язки", яка всього за місяць набрала понад 10 тисяч підписів. Однак, вердикт щодо вимог документу міська влада поки не винесли.

Втім, незважаючи на це, питання про подальшу долю альтернативного проекту поступово рухається вперед.