Служба безпеки України повідомляє, що замах на народного депутата Ігоря Мосійчука було організовано Генштабом Збройних сил Росії. СБУ з'ясувала це в результаті 5-місячного розслідування.

Колишній агент ФСБ РФ Артем Дудко зізнався, що його, російського кілера, направили на територію України для вбивства. При цьому він наполягає, що смерть однієї людини – це не всі плани Росії. Це могло стати приводом для повномасштабного вторгнення росіян.

"Йти на радикальні дії, вбивства. Диверсії, теракти", - розповідає Артем Дудко.

Артему Дудко було доручено шукати тих, кого можна спровокувати на теракт. Він мав спровокувати українських патріотів прихать в Крим зі зброєю і влаштувати теракт. Більше того, виконавців необхідно було шукати серед бійців полку "Азов".

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

СБУ розкрила агента ФСБ, який готував теракти і вбивства в Україні

Артем Дудко майстерно прикидався борцем з путінським режимом. Хоча насправді був завербованим агентом, підготовленим ФСБ для дискредитації України. Це було підтверджено на "детекторі брехні".

"На зв'язок вийшов молодий чоловік, який хотів у Криму якогось підпільного руху терористичного характеру. Він просив, щоб йому в Крим доставили зброю. Він був дуже активним, хотів все підривати і розстрілювати все, і він просив зброю", - згадує боєць полку "Азов" Станіслав Єрмаков.

Однак до першого вбивства, до якого, на думку куратора Дудко був готовий, не дійшло. "Агент Басаєв", як його називали російські служби, вирішив добровільно здатися українським спецслужбам. Зараз він на волі, пройшов перевірку на "детекторі брехні" і цілодобово знаходиться під ковпаком українських спецслужб.

"Особа, яка отримала завдання, але не вчинила жодних дій, звільняється від кримінальної відповідальності", - пояснює начальник управління СБУ у Волинській області Юрій Фелонюк.

СБУ розкрила агента ФСБ:

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"у харкові поліція кришувала університет.