Ранок 16 травня почався для багатьох киян простоєм у довжелезних заторах та тягучках. Зараз на вулицях столиці зафіксовані 6-бальні затори.

Про це говорять дані інтерактивної карти "Яндекс.Затори".

Автівки затримались на мосту Патона. Там у напрямку правого берега повільно тягнеться довга черга.

Рух на Наддніпрянському шосе заблокували дві дорожньо-транспортні пригоди та у бік мосту Патона авто стоять у заторі.

Поблизу Поштової площі на Набережному шосе ситуація не краща,там також черги з автівок, які ледь рухаються.

Популярні новини зараз
Українців закликають готуватися до складної зими: опалення може не бути Заброньованих чоловіків закликали мобілізувати: "Колосальний ресурс" Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще

Як раніше повідомляв "Знай.ua", в Києві відбудеться весняний перерахунок любителів велоспорту. Міська влада реєструватиме власників велосипедів, щоб проаналізувати динаміку розвитку зеленого транспорту у столиці.