В Кабміні заявили, що комунальному міському транспорту необхідно дати нове дихання та "воскресити" тролейбуси, автобуси та трамваї, які останніми роками просто "зжерли" маршрутки.

Маршрутні таксі, які не відповідають жодним нормам безпеки перевезення пасажирів, витіснили міський спеціалізований транспорт, - заявив віце-прем'єр Володимир Кістіон.

За словами чиновника, мешканці кожного міста повинні мати змогу користуватися сучасними та доступними тролейбусами, трамваями й великими автобусами. Однак останнім часом маршрутки заполонили усі міста, та їх кількість продовжує рости. До того ж, цей транспорт у кожному місті знаходиться у вкрай поганому технічному стані, що є загрозою частим випадкам ДТП.

Уряд виділив 100 мільйонів гривень на закупку спеціалізованого громадського транспорту, а також має проводитися постійна перевірка стану громадського транспорту.

Як інформував раніше портал "Знай.ua", одесити презентували новітній трамвай, над створенням якого трудилися одеська "Тетра-Юг" та вітчизняні дизайнери.

Популярні новини зараз
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло "Не можна контролювати кожне слово": у МОН виступили проти заборони російської мови у школах Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила
Показати ще