26 липня близько 15:55 у Голосіївському районі по вулиці Бурмистенка, 12 стався вибух у дев’ятиповерховому будинку.

За попередніми даними, внаслідок події загинула літня жінка. Інформація про інших потерпілих наразі встановлюються, повідомив відділ комунікації поліції Києва.

Внаслідок вибуху сталося обвалилось перекриття між 1 та 2 поверхами. Рятувальниками евакуйовано 20 мешканців будинку, повідомила прес-служба ДСНС.

До ліквідації наслідків вибуху залучено 77 праівників особового складу та 16 одиниць техніки ДСНС.

Зараз на місці працюють слідчо-оперативна група територіального та головного управлінь поліції, керівництво поліції Києва, рятувальники, вибухотехнічна лабораторія, газова служба та медики.

Популярні новини зараз
ПриватБанк вішає на українців незрозумілі борги: ні пояснень, ні вибачень Правила працевлаштування у Польщі з березня змінюються: що потрібно знати українцям По 2600 гривень щомісяця: українці отримають бонус до пенсії Жителів мусять заплатити за пориви труб: кого це торкнеться
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", у ніч на 19 липня по вулиці Дарвіна в Києві згорів мікроавтобус. За повідомленням поліції, після того, як пожежа була погашена, в декількох метрах від автомобіля було виявлено пляшку від "коктейлю Молотова".