У мережі опублікували рідкісні фотографії Києва 50-х років.

Їх опублікували в Facebook-спільноті "Клуб Корінного Киянина". "Київ 1950-х років. Кольорові фото дуже добре передають атмосферу".

"Дуже класно. Фотографії розфарбовані штучно, або це оригінальне якість? Неначе хтось повернувся в минуле і" наклацал "зі смартфона", "Вулиця Червоноармійська: кінотеатр Київ, прохідний двір з виходом на Шота Руставелі, магазин української народної творчості, де продавалися вишиванки, картини, кераміка "," Зверніть увагу, як по європейськи закриті коріння дерев на тротуарі ", - пишуть користувачі під знімками.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Київ в 50-е

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в мережі опублікували раритетні фотографії української столиці, зроблені в листопаді 1943 року, коли війська верхмата були витіснені солдатами Червоної Армії.

Окупація столиці тривала 778 днів. За цей час війська Гітлера знищили майже 200 тисяч жителів. Більше 100 000 киян були викрадені на каторжні роботи до Німеччини. Велике місто, в якому до війни налічувалося 900 тисяч чоловік, майже спорожнів.