З 1 по 5 травня у Києві погодні умови такі, що шкідливі речовини в приземному шарі повітря активно накопичуються.

Найбільш забрудненими місцевостями Києва виявилися:

  • Бессарабська площа
  • Деміївська площа
  • Оболонський проспект
  • проспект Перемоги
  • бульвар Л. Українки
  • площа Перемоги
  • вулиці Довженка, Скляренко, Попудренка, Каунская.

Цю інформацію повідомили у прес-службі Головного управління Держпродспоживслужби України на офіційному сайті.

Відомо, що рівень забруднення атмосфери формальдегідом 3-4 травня досяг 5-6 середньодобових ГДК (гранично допустимих концентрацій. ― Ред.), а діоксидом азоту - 4-6 ГДК.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в існування деяких міст просто неможливо повірити. Деякі з них стали в мить безлюдними. Катастрофа, екологія, або навіть стихійне лихо - все це змушує людей залишати їх рідний дім. І сьогодні ми покажемо вам відео про 10 реальних містах-привидів.

Популярні новини зараз
Головні новини за 9 травня: неприємні новини для українців та ганьба ухилянтів Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників
Показати ще

Також портал повідомляв про те, що не так давно водолаз з Британії зняв шокуюче відео, поки плавав у морі пластикового сміття біля берегів індонезійського туристичного курорту на Балі.

Варто відзначити, що в ньому показується засореная харчовими відходами, пластиковими стаканчиками і пакетами вода. Подекуди пропливає тропічна рибка. Про це пише The Guardian.

Як з'ясувалося, водолаз Справа Хорнер зняв відео в місці для дайвінгу, носить назву Манта Пойнт. При цьому, там знаходиться станція очищення, приблизно в 20 км від популярного індонезійського курортного острова Нуса Пеніда.

Крім того, нагадаємо, що за підсумками минулого року Україна посіла 4-е місце серед країн Європи з найвищим рівнем смертності – причому в групі ризику люди до 60 років. За підрахунками, вже сьогодні кожен четвертий українець не доживає до 60 років, а кожен десятий - до 35. При цьому тривалість життя в Україні в середньому на 10 років нижче, ніж у країнах Європи. І негативна тенденція триває.

Згідно з дослідженням Соціологічної групи "Рейтинг", лише за останні роки українці стали менше звертатися за медичною допомогою з-за дорожнечі і не завжди якісної допомоги.