Киянам можливо доведеться ходити пішки, адже метрополітен через шалені борги ризикує припинити роботу.

Про це повідомляє портал "Фраза.ua".

Як з'ясувалося, Міністерство юстиції заарештувало каси та рахунки Київського метрополітену.

За словами представників столичної влади, дане рішення було прийнято в ході судових розглядів по заборгованості підземки за поставку компанією «Укррослізинг» ста вагонів ще в 2010-2013 роках. Загальний борг метрополітену склав близько 1,8 мільярда гривень.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

Тепер же виконавча служба Міністерства юстиції заблокувала роботу метрополітену - арештовані рахунки і каси. За словами чиновника, "готівкові кошти в касах були єдиним способом виживання підприємства". Мін'юст стягнув з київського метро близько 170 мільйонів гривень за рішенням Вищого господарського суду.

У свою чергу, КМДА пропонує реструктуризувати борги. Розроблено проект рішення, який розгляне Київський рада.

У мерії заявили, що Київський метрополітен уклав договір про постачання вагонів з «Укррослізинг» в 2009 році, і виплати гарантувалися держбюджетом і проводилися до 2013 року, але з 2014 року бюджетні кошти не надходили. Відзначається, що з 16 березня 2017 року виконавча служба заблокувала рахунки за рішенням судів.

Здорожчання проїзду у метро з 15 липня

Нагадаємо, с середини літа вартість разової поїздки у метро складе 8 гривень. Для пасажирів, які регулярно користуються послугами метрополітену передбачені знижки. За умови поповнення безконтактної картки одним платежем від 350 гривень, проїзд коштуватиме 6,5 грн.

У перевізника пояснюють, що на такі заходи змушені вдатися через збитковість комунального транспорту.

Дивіться: поліцейський накиувся з палицею на пасажира столичного метро

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у столичній підземці на станції "Контрактова площа" сталась надзвичайна полія. Співробітник поліції накинувся на чоловіка та побив його.

Інцидент потрапив на камери телефонів інших пасажирів. Тепер прокуратура зайнялась копом-дебоширом. На нього чекає покарання.