Жителі Києва тепер самі будуть платити за повірку лічильників.

Як передає domik.ua, така норма передбачена в Законі України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", який вступив в чинності 2 серпня 2017 року.

У Кіевводоканалзаявілі, що зі структури тарифу на холодне водопостачання виключені витрати на повірку приладів обліку енергоресурсу, які вступили в силу з 29 листопада 2017 року. У зв'язку з чим компанія припиняє безкоштовно виконувати роботи по повірці лічильників води. Це ж стосується демонтажу, транспортування та монтаж приладів обліку.

"Всі заявки, отримані на повірку квартирних лічильників холодної води до 31.12.2017 року, будуть виконані силами та за рахунок компанії в найближчі два місяці згідно запланованого графіку", - відзначили в компанії.

Популярні новини зараз

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Тепер за новими правилами кияни самі будуть оплачувати повірку лічильників. При цьому перевірка проводиться не рідше одного разу на шість років для засобів механічного типу і не рідше одного разу на дев'ять років для засобів інших типів.

Золота комуналка

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що подарунком під ялинку в 2018 році для українців стало чергове підвищення цін на комунальні послуги. Здавалося б, куди вже більше, а виявляється, є куди: зовсім скоро доведеться платити більше за воду і електрику.