У мережі опублікували фотографії першої зустрічі викраденої вівчарки зі своїм господарем.

Киянин Михайло Бойко два місяці шукав свого собаку зі смішною кличкою "Бантик". Допомогти йому зголосились ледь не всі кияни, за собаку навіть обіцяли винагороду в 100 тисяч гривень.

Цю історію розповів власник собаки на своїй сторінці в Facebook.

"Божевільні були два місяці! Багато болю і страждань пережито! Багато зусиль і ресурсів витрачено! Найпотужніша підтримка людей! І найголовніше, що все не дарма! Не передати словами, які почуття переповнюють! Хочеться сказати спасибі особисто кожному, хто співпереживав разом з нами", - коментує Бойко.Знайти собаку, в результаті, змогли представники карного розшуку. Коли інформація дійшла до першого заступника голови Нацполіціі В'ячеслава Аброськіна, співробітники карного розшуку знайшли Бантика і злочинця через два дні.

Аброськін розповів, що допомогти знайти собаку його попросив бойової побратим.

"Дуже здивувався такому проханню, тому що серйозний чоловік в неділю приїхав просити зайнятися пошуком цуценяти. Більш того, мене вразило те, що це просила мене зробити людина, яка пройшла вогонь і воду, дивом вижив, а тут ... Бантик. Сказав, дуже вболіває за "хлопчика" - він страждає вже два місяці і не припиняє пошук ".

"Не зміг відмовити і звернувся з проханням до працівників Департаменту карного розшуку Нацполіціі. Може, хтось мене не зрозуміє, але сьогодні на одну щасливу людину стало більше", - сказав Аброськін.

Перший заступник голови Нацполіціі В'ячеслав Аброськін, знайдений Бантик і його власник - киянин Михайло Бойко:

Зазначимо, що пост про першу зустріч Бантика і Бойко після тривалої розлуки вже зібрав 11 тисяч лайків, понад 3 тисяч користувачів мережі їм поділилися.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві службова вівчарка викрила злочинців за лічені хвилини