Вбивство чоловіка на парковці торгово-розважального центру "Проспект" сколихнуло громадськість. Правоохоронці надали нові подробиці у цій справі.

Поліцейські встановили особу злочинця. Ним виявився громадянин Росії 1964 року народження. Загиблий розшукувався на батьківщині за вбивство, а в Україні переховувався, припускають правоохоронці. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила представниця прес-служби поліції Києва Яна Неруш.

Експертиза установила вид знарядь вбивства, знайденого на місці: автомат Калашникова, травматичний пістолет та набої калібру 5,45 мм.

Поліцейські припускають, що зловмисники діяли удвох.

Популярні новини зараз
Рієлтори закладуть клієнтів: на українців чекає посилений контроль ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат Залишити у спадок, подарувати або купити: як можна передати дитині квартиру чи будинок
Показати ще

Як пише інформаційний портал "Знай.іа", в Києві вчинили розстріл на стоянці ТРЦ.