Цими днями супермаркет мережі АТБ знову втрапив у гучний скандал. Так, цього разу у магазині помітили таргана, любителя алкоголю. Відповідний знімок з'явився у Facebook-спільноті "12 квартал Дніпра"

Як відзначається, подія мала місце у Дніпрі. Там в одному із тамтешніх супермаркетів АТБ, місцевий житель сфотографував таргана, який повзав по пляшках з алкоголем.

"АТБ на Казакевича бажає всім приємного апетиту. Що робиться на кухні, мабуть, страшно й уявити", - підписали опублікований знімок.

До такого користувачі соцмереж віднеслися з гумором:

Популярні новини зараз
Ані Лорак похапцем втекла з Москви до Європи, а росіяни образилися: "От і подяка. У нас Газманов" Михайло Поплавський запалив із молоденькими красунями, розмріявшись про прекрасне: "Модно бути" Сергій Притула засмучений поведінкою українців, після покупки супутника пішла правда: "Я мало роблю, організм теліпає" Росіяни побоюються через майбутній День Незалежності, адже можуть не вижити: "Показову кару хочуть"
Показати ще

"Він прийшов за алкоголем і снеками. Всі ми трохи його розуміємо", "Він може теж бухнуть хоче. Стрес у нього. Не судіть жорстоко. Всі ми не без гріха", " Може це покупець, який вино вибирає", "У нього можливо вечеря буде з дамою серця", "А я думаю, що у таргана похмілля, в правильному напрямку приповз, не там, де солодощі та квіти сидить, а там, треба".

Нагадаємо, раніше посеред супермаркету в ящику печива "Горішки" народився цілий виводок щурів

Як повідомляв портал "Знай.ua", АТБ "найняв" в охоронці розлючених бабусь: гамселять по макітрі та стоять на стражі порядку

Також "Знай.ua" писав, що АТБ нагодував українців фантомною стравою: "Навіть тваринам давати це шкода", відео