Пандемія Covid-19 вдарила по статках та добробуту багатьох людей. Проте ще сильніше вона зачепила всіх, хто не має можливості забезпечувати себе повністю, чи мешкає на вулиці. Про проблеми бездомних людей під час пандемії згадала Уляна Супрун у своєму пості у Facebook.

"Суспільство та уряди в розвинених країнах набагато краще готові допомагати бездомним людям у кризових ситуаціях, ніж українське суспільство й уряд. У той час, як бездомні люди є однією з найбільш незахищених верств населення в Україні, допомога, яка надається їм, є доволі мізерною. Більше її не стало і в кризовий час. Досі точно невідомо, скільки бездомних людей живе в країні, бо не ведеться жодного обліку, крім як за фактом наданої державними інституціями допомоги. Звертаються ж по неї далеко не всі. За оцінками громадських організацій, кількість бездомних людей, у Києві коливається від 5 до 40 тисяч, а в Україні їх близько 200 тисяч.", - написала Супрун. Уляна Супрун

Уляна Супрун, фото: Знай.ua
Уляна Супрун, фото: Знай.ua

Уляна Супрун наголосила, що у бездомних, зокрема, є проблеми з доступом до їжі, води, медичної допомоги, які фактично завжди супроводжують життя людей, що опинилися на вулиці. Під час карантину ситуація значно погіршилася. Про це зробила дослідження моніторингова місія ООН.

Основні проблеми, які тут охоплені, стосуються прав і їхнього порушення. Насправді це відбувається постійно, але під час пандемії та карантину це стало основною причиною того, що бездомні люди буквально опинилися за межею виживання.

Популярні новини зараз

Пасажирка образила українську мову, таксист "покарав" її в ту ж секунду: сказала, що ненавидить

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Супрун назвала чотири основні види прав бездомних, які порушуються. Зокрема, це право на здоров’я, доступ до притулків і тимчасового житла, право на воду та гігієну, доступ до харчування та засобів існування.

Скріншот: facebook.com/ulanasuprun
Скріншот: facebook.com/ulanasuprun

Скріншот: facebook.com/ulanasuprun
Скріншот: facebook.com/ulanasuprun

Скріншот: facebook.com/ulanasuprun
Скріншот: facebook.com/ulanasuprun

Пандемія COVID-19 вдарила по статках й добробуту багатьох людей. Ще сильніше вона зачепила всіх, хто не має можливості...

Geplaatst door Уляна Супрун op Dinsdag 28 juli 2020

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, ЗСУ на Донбасі зіткнулися з підлою провокацією окупантів – можуть самоліквідуватися протягом 100 годин

Як повідомляв портал "Знай.uа", суворі атракціони: українців обкладуть податком на землю — хто і скільки сплачуватиме

Також Знай.uа" писав, в Україні зростуть зарплати бюджетників – скільки люди отримуватимуть уже з вересня