Відеохудожники перейшли на масштабні проекти в 3D. Тепер не достатньо одягу, тварин чи інших дрібниць – розробники замахнулись на архітектуру великих міст.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє Esquire.
Творці використовують відеомеппінг - мистецтво вражаючого перетворення. Завдяки тривимірній проекції в полотна перетворюються будь-які поверхні: від меблів і тротуарів до автомобілів і багатоповерхових будівель.
Вперше відеомеппінг був застосований в Діснейленді. Свого часу за допомогою тривимірної проекції вдалося створити ефект голови вершника, яка котиться . Глядачі були в захваті, а нова технологія почала вдосконалюватися і поширюватися.
Читайте також: 3D ведмідь прикрасив висотку Китаю (фото)
Найбільший популярний вид відеомеппінгу - архітектурний меппінг.
Він одразу отримав безліч прихильників і став мистецтвом для багатотисячної аудиторії великих міст.
Відеохудожники проектують на все, що можна: Страсбурзький собор, замок в Діснейленді, будь-що.
Найбільш видатними прикладами відеомеппінга вважають 48-годинний відеоперформанс на фестивалі в Жироні в 2014 році і марафон перформансів на женевському фестивалі меппінга в 2015-му.
Нагадаємо, раніше винахідники технологічного Массачусетського інституту створили нову технологію, за допомогою якої 3D-фільм можна переглядати без окулярів. Наразі випробовують зразок великого екрану, який встановлюватиметься у кінотеатрах.
Підготувала Марина Лонська