Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько вважає, що в прокуратурі відбувається остаточний реванш старої системи "шокінців", оскільки попри показове реформування відомства, в структурі надалі продовжують працюють люди старої системи.

"Те, що відбувається, то це є якісь поверхові речі, які суспільством навряд чи сприймаються. Люди старої системи залишилися. Ті ж самі заступники Шокіна себе чудово почувають і роблять те ж саме, що робили до цього. Тому зовсім я не бачу", - повідомив Касько для Радіо Свободи і додав, що реформи ГПУ не потрібні, бо навіть анонсований заступник генпрокурора по реформах досі не приступив до виконання своїх обов'язків.

Читати також: Чорновіл висміяв Савченко за брехливу біографію

"Скільки вже пройшло часу з призначення генпрокурора? Майже вже два місяці. І анонсований заступник генпрокурора по реформах (Ви пам'ятаєте цей анонс, цього заступника, який ходив по ефірах) до цього часу не призначений. Тобто або вже реформи в прокуратурі не потрібні, або, наскільки я розумію, він і не буде призначений", - повідомив Касько.

Нагадаємо, раніше Касько заявив, що справу "діамантових прокурорів" навмисне "спускають на тормоза".

Популярні новини зараз
Провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще