Адепти Шокіна візьмуть реванш в прокуратурі

поділитись
Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько вважає, що в прокуратурі відбувається остаточний реванш старої системи "шокінців"

Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько вважає, що в прокуратурі відбувається остаточний реванш старої системи "шокінців", оскільки попри показове реформування відомства, в структурі надалі продовжують працюють люди старої системи.

"Те, що відбувається, то це є якісь поверхові речі, які суспільством навряд чи сприймаються. Люди старої системи залишилися. Ті ж самі заступники Шокіна себе чудово почувають і роблять те ж саме, що робили до цього. Тому зовсім я не бачу", - повідомив Касько для Радіо Свободи і додав, що реформи ГПУ не потрібні, бо навіть анонсований заступник генпрокурора по реформах досі не приступив до виконання своїх обов'язків.

Читати також: Чорновіл висміяв Савченко за брехливу біографію

"Скільки вже пройшло часу з призначення генпрокурора? Майже вже два місяці. І анонсований заступник генпрокурора по реформах (Ви пам'ятаєте цей анонс, цього заступника, який ходив по ефірах) до цього часу не призначений. Тобто або вже реформи в прокуратурі не потрібні, або, наскільки я розумію, він і не буде призначений", - повідомив Касько.

Нагадаємо, раніше Касько заявив, що справу "діамантових прокурорів" навмисне "спускають на тормоза".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ГПУ, Касько
Своїми останніми діями Російська Федерація продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України
0
0
21:27 20.03.2018
Савченко говорить, що її розмови про теракт були хитрим планом
0
0
20:18 20.03.2018
Нардепи будуть здавати зброю на вході в Раду
0
0
19:27 20.03.2018
"А робота у нього дуже нервова"
0
0
19:07 20.03.2018
Спостерігаються досить виразні спроби перейти до "перезавантаження" Мінських домовленостей
0
0
18:58 20.03.2018