У США створили унікальну напівавтоматичну гвинтівку NightDragon, що здатна стріляти "наосліп".

Встановлене на неї програмне забезпечення дозволяє зафіксувати приціл на мішені, виводити інформацію про неї на екран стрілку, який знаходиться в укритті, та отримувати необхідні поправки в режимі реального часу, пише life.ru.

Цю гвинтівку компанія Tracking Point з Техасу (США) створила на базі платформи AR-15. Повідомляється, що нова розробка має функції нічного бачення і спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє гвинтівці автоматично розраховувати необхідні корективи при стрільбі. Бійцю досить просто зафіксувати приціл на мішені.

Читайте також: Депутати бояться легалізувати зброю, щоб не отримати "кулю в лоб"

Розробники пояснили, що боєць може зафіксувати приціл на цілі, що знаходиться на відстані до 500 метрів вдень і 200 метрів вночі. При подальшій стрілянині NightDragon покаже всі необхідні коректування, необхідні для попадання в ціль. Розрахунок відбувається в режимі реального часу.

Популярні новини зараз

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Коломойський хоче для Порошенка смертної кари

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Показати ще

За допомогою камери, закріпленої на гвинтівці, а також спеціальних окулярів, комплекс NightDragon дозволяє вести вогонь з-за рогу або перешкоди, при цьому не показуючись і не наражаючись на небезпеку. Завдяки інформації, що виводиться на екран, стрілок легко може уразити ціль "наосліп".

Відомо, перші 50 екземплярів такої гвинтівки продаватимуть по 12995 доларів. Наступні NightDragon будуть дорожче на дві з половиною тисячі доларів.