Професор Хані Фарід з Дартмутського коледжу розробив інструменти для виявлення екстремізму в інтернеті та блокування його. Алгоритм зможе оперативно боротись із аудіо, фото та відео контентом, екстремістського змісту.

Про нову розробку повідомляє Reuters. Фаріду вдалось створити програму завдяки співпраці з некомерційною організацією Counter Extremism Project. Він взяв до уваги дані про розповсюдження екстремізму, які назбирала організація за багато років. Аналізуючи їх, алгоритм зможе оперативно знаходити та блокувати пропагандистів по усьому світу.

Поки що винахіднику не вдалось впровадити свою програму у реальні електронні сервіси. Ідеальною платформою для застосування програми були б соціальні мережі, але тут можуть бути проблеми. Керівники різних країн по своєму трактують екстремізм, тож програму зможуть застосовувати для чистки мережі від опозиції.

Хані Фарід, до речі, є творцем алгоритму, який допомагає боротися із порнографією. Його використовує Microsoft, а пошуковик цієї корпорації здатен знаходити інтимні обрізані фото та відео з цензурою, на яких присутні діти. Працює ця програма, аналізуючи зображення зниклих дітей.

Читайте також: Telegram не буде "зливати" переписку Кремлю

Популярні новини зараз
В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися Грошову допомогу дадуть не всім: що треба підтвердити Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Показати ще

Нещодавно американські дослідники вивчили соцмережу "ВКонтакті" з приводу вербування молоді ісламськими екстремістами. Виявляється, блокування певного контенту здатне унеможливити утворення бойових терористичних організацій.