Американець пропустив похорони родички через полтавського грабіжника

поділитись
Американського викладача, який приїхав до Полтавського мовного центру, пограбували на $ 7500

Американського викладача, який приїхав до Полтавського мовного центру, пограбували на $ 7500. За словами його перекладачки Ірини Коновалової, місцева поліція не поспішає розбиратися зі справою.

Про це повідомили в інтернет-виданні "Полтавщина".

Мешканця США Майкла Бентлі, який приїхав для роботи вчителем у мовний центр "International House Poltava", пограбував орендодавець. Як повідомила його перекладачка Ірина, поліція змусила їх чекати, і не дає зрозумілих пояснень своєму вчинку.

"Ми постійно домовлялися з поліцією, що зустрінуться постраждалі, господар квартири та поліцейський. І кожен раз поліція переносила зустріч. Слідчий Яна Володимирівна говорить, що у неї паперова робота і порадила знайти оперативника. Знайшли його. Останній каже, що він розслідує вбивство, і наші проблеми для нього другорядні" - повідомила Ірина.

Також стало відомо, що у Майкла сталася трагедія, поки він чекав дій поліції. Він отримав повідомлення з США, що у нього померла родичка. Але так як він залишився без грошей, поїхати Майкл не може. Більше того, вчителю повідомили про порушення ним міграційного законодавства. Він перевищив своє перебування в 90 днів, хоча при влаштуванні на роботу його запевнили, що все законно.

Як повідомляв портал "Знай", журналіст "Громадське. Полтава" повісився, після того як здійснив крадіжку.

Автор: Галина Двуреченських

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
грабіжника, пограбували, Полтава, Полтавщина
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Ви будете здивовані такому вибору
0
0
05:35 24.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018