Сьогодні, 14 липня, керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун підписав договір з компанією General Electric про передачу американського локоматива для демонстраційного використання на українських залізницях. Про це написав портал "НашКиев".

Договір підписали в Мінінфраструктури. На цеременоніі був присутній міністр інфраструктури Євген Кравцов.

Стало відомо, що локомотив поставлять в Україну в найближчі 2 тижні. Протягом 120 днів, він буде працювати на українській залізниці.

Читайте також: Автобус перекинувся на "трасі Саакашвілі"

Раніше повідомлялося, що авіаподорожі стануть набагато доступнішими.

Популярні новини зараз
В Україні готують підвищення тарифів на комуналку: на скільки подорожчають послуги ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще

Міжнародний аеропорт "Львів" з наступного року прийматиме рейси іноземних авіакомпаній, серед них: WizzAir, AirBaltic Czech Airlines, Белавіа та найбільший лоукост Єропи Ryanair.