Мешканка Аргентини Ана Мендер купила в одному з супермаркетів міста Сан-Мігель-де-Тукуман ковбасу чорізо та знайшла у ній цікаву річ. У м'ясній страві латиноамериканської кухні жінка виявила презерватив.

Як пише Metro, Ана залишила продукт розпакованим та сфотографувала усе, що було в упаковці. Користувачі соцмереж активно обговорюють жовтий та зморщений презерватив, який "прикрашав" ковбасу.

"Це найогидніше чорізо, яке я тільки бачила. Клянуся, я більше ніколи в житті не буду нічого їсти", - з огидою прокоментувала свою покупку аргентинка.

Однак декого такий продукт не обурив, а навпаки розсмішив. Користувачі мереж сміючись цікавляться, чи був засіб контрацепції використаним. Один чоловік написав, що презерватив можна використати, як безкоштовну упаковку для чорізо.

Магазин, а також виробник ковбаси, поки що цей випадок ніяк не прокоментували.

Популярні новини зараз
Слідом за Одесою: експерт назвав наступне місто, якому загрожує блекаут В Україні готують нові правила мобілізації з 1 січня: все робитимуть автоматично Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Показати ще

Читайте також: Як позбутися похмільного синдрому за півгодини

Ковбаса чорізо народилась в Іспанії. Традиційну страву готують зі свинини та паприки на вогні. Вона стає все більш популярною у світі.