У процесі "декомунізації" Арку дружби народів зносити не будуть, проте відправлять у музей скульптурну композицію, яка знаходиться під нею. "Цей пам'ятник чудово виглядатиме як приклад соціалістичного мистецтва в потенційному Музеї тоталітарних режимів (які є по всій Європі), саму ж арку ніхто не чіпає", - повідомила в себе на сторінці в Facebook прес-секретар міністра культури Юлія Даценко.

Речниця Ніщука вважає, що Арку дружби народів ніхто не збирається ламати, так як сама тема потребує громадського обговорення.

Читайте також Під "декомунізацію" потрапляють 908 міст і сіл

"Що ж буде поруч з нею - маємо різні ідеї від різних людей. Зокрема, є проект покійної Захи Хадід - "Будинок музики", були висловлювання, щоб на виконання Указу Президента про вшанування подвигу Героїв АТО, монумент їм розмістити десь у центральній частині міста і були люди, які приводили до прикладу місце біля Арки, також були ідеї розширити цей монумент на цілий Пантеон Героїв, що у всі часи захищали суверенність України (серед них були би і ті, хто віддав свої життя на Сході України). Знову ж-таки - щодо місця рішення не прийняте, бо необхідні широкі обговорення", - повідомила Даценко.

Друзі! Хочемо дещо пояснити, аби уникнути додаткових питань і гучних заголовків у ЗМІ. Отож, Арку дружби народів наразі...

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 25 травня: хто зіткнеться з обманом, а хто – отримає шанс на прорив ТЦК записують в ухилянти і подають у розшук чоловіків з відстрочкою: несподівана причина Комунальні платежі під загрозою: українці масово платили за послуги у порожнечу, як повернути гроші Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Показати ще
Posted by Yulia Datsenko on Sunday, 22 May 2016