Астрономи з Массачусетського технологічного інституту виявили незвичайну чорну діру, яка виробляє зірки.

Про це повідомив портал "gogetnews".

Читайте також: Астрофізики відкрили гігантську за розмірами галактику

За словами фахівців, область простору-часу викидає величезну кількість газу, з якого народжуються нові небесні світила.

Як виявилося, наткнулися вчені на знахідку, спостерігаючи за скупченням галактик Фенікс, яке знаходиться приблизно в 5,7 мільярдах світлових років від Землі. Воно складається з тисячі галактик. Раніше астрономи були впевнені, що саме вони виробляють нові зірки. Але пізніше виявили цю дивовижну чорну діру.

Популярні новини зараз
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Гороскоп на сьогодні, 6 червня: кому п'ятниця принесе скандали, а кому розслаблення За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", астрономи Массачусетського технологічного інституту виявили незвичайну "пульсуючу" зірку. Вона знаходиться в 400 світлових років від нашої планети.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ