Вчені-астрономи, спостерігаючи за космічними процесами, виявили досить незвичний об'єкт – цукрову хмару поруч з молодою зіркою IRAS 16293-2422 на відстані 400 світлових років.

За словами спеціалістів, незвичайна хмара складається з простих моносахаридів (глікоальдегідів), які є одним з елементів "будівельних блоків життя". Проте це не звичайний їстівний цукор, а вуглеводні сполуки на основі водню, вуглецю і кисню.

До складу хмари входять глікоальдегіди, які є важливим компонентом для розвитку органічного життя.

Подібні хмари, що дають життя зіркам і планетам, мають досить низьку температуру, багато речовини в них мерзнуть разом і можуть формувати порівняно складні молекули і молекулярні комплекси.

Оскільки, за слова и спеціалістів, даний об'єкт знаходиться порівняно недалеко, вчені можуть більш детально дослідити його, що дає можливість пролити світло на одну з теорій зародження позаземного життя

Популярні новини зараз
Стане вибір між їжею та водою: на українців чекає новий удар по кишені Новий податок на житло спустошить кишені українців: скільки доведеться заплатити Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину 60-й День народження - не привід радіти: в Україні пенсіонерам повідомили погану новину
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", американські астрономи виявили загадкову туманність, яка супроводжувалася світінням. Знахідка являє собою газову хмару гігантських розмірів. Найцікавіше, що поблизу фахівцям не вдалося знайти жодних небесних тіл.