Астрономи Массачусетського технологічного інституту Землі знайшли незвичайну "пульсуючу" зірку, яка знаходиться в 400 світлових років від Землі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє "Телеграф".
Читайте також: Вчені розповіли, як зародиться позаземне життя
Зірку, у сто разів більшу від Юпітера, яка знаходиться у системі масивної екзопланети виявили за допомогою телескопа Spitzer ще у 2015 році.
Вчені розповіли, що зірка спалахувала, потім згасала через кожні 87 хвилин.
"Зірка віддає величезну кількість енергії в атмосферу планети, і наша первинна мета полягала в тому, щоб побачити, як атмосфера планети перерозподіляє цю енергію", - говорить доктор Жюльєн де Віт.
За припущеннями астрономів, дивні спалахи можуть походити не з самої планети, а поза нею. Для таких висновків, було проведене дослідження замірів яскравості зірки. Вчені вираховували кількість енергії, що потрапляє на планету та виявили замість плоскої лінії побачили крихітні сплески світла планети. А це в свою чергу, може свідчити, що світлові сигнали виникають за межами зірки.
"Ми вважаємо, що ці пульсації повинні бути породжені планетою, що дивно. Ми бачили це в системах з двома обертовими надмасивними зірками, де одна спотворює іншу, а та в свою чергу вібрує. Але ми не очікували, що це відбудеться з планетою - навіть такий масивної, як ця. це таємниця, але це здорово, тому що це демонструє, що наше розуміння того, як планета впливає на свою зірку, не є повним. Таким чином, ми повинні рухатися вперед і з'ясувати, що там відбувається ", - зазначив де Віт.
СУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ
Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", унікальну радіогалактику, яка за своїми розмірами перевершила усі відомі, відкрила міжнародна група астрофізиків.