Азійський слон побив китайців

поділитись
Азійський слон із заповідника напав на робочих та сильно їх травмував. Нещодавно він потрощив машини гостей своєї території

У китайському заповіднику в провінції Юньнань стався напад дикої природи на людей. Слон із позивним Жу Сю Ня кинувся на людей та травмував одного з чоловіків.

Як пише BBC, троє чоловіків ремонтували електронну проводку у заповіднику. Дикій тварині, як господарю території, не сподобалось, що хтось потривожив її спокій. Він почав лупцювати бідолашних робочих. Двом з них вдалося втекти, а третій із серйозними травмами потрапив до лікарні.

Цікаво, що це вже не перший випадок буйства слона Жу Сю Ня. Нещодавно він розтрощив десяток автомобілів, які припаркували гості заповідника біля його володінь.

Зазначимо, що заповідник Юньнань є єдиним місцем проживання слонів у Китаї. В ньому мешкають близько 300 особин азійських слонів, та усі вони суворо охороняються захисниками природи.

Читайте також: Акула з'їла іншу акулу та стала зіркою інтернету (відео)

Нещодавно акула з Південної Кореї стала зіркою інтернету завдяки канібалізму. Вона, перебуваючи в акваріумі, з'їла іншу акулу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
азійський слон, дика природа, заповідник, Китай, китайці, напад тварини, побив
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Саме ця мучениця могла охороняти дім від лиха, але й карала тих, хто жив у гріху
0
0
09:19 23.03.2018
На думку батька, Владислав скоїв необдуманий вчинок
0
0
08:38 23.03.2018
Потерпіла дитина знаходиться в реанімації
0
0
08:18 23.03.2018