Народні депутати України Олександр Вілкул та Володимир Парасюк влаштували бійку в студії українського телеканалу після прямого ефіру.

Володимир Парасюк пояснив, що Вілкул ображав його і торкнувся честі і гідностості депутата. Зокрема, Парасюку не сподобалося, що Вілкул назвав його дегенератом, імбецилом і майданутим, повідомляють українські ЗМІ.

Парасюк запевнив, що він вчинив як чоловік, тому що якщо б подібні речі допускалися українцями, під вікнами в Києві були б "ДНР" і "ЛНР". За всі свої слова і вчинки Парасюк готовий відповісти по закону, про що він сам нагадав.

За словами Парасюка, такі, як Вілкул, повинні ходити не по телеканалам, а допитуватися в СБУ.

Свою версію події розповів Олександр Вілкул. За його словами, Парасюк напав на нього ззаду. Після того, як Вілкул відповів "по-чоловічому", Парасюк зі своїми прихильниками намагався відігратися на автомобілі опозиційного депутата.

Популярні новини зараз
Школи йдуть на дистанційку: хто буде навчатися з дому Масляна 2026: як зустріти весну з млинцями, варениками та магією стародавніх обрядів, головні традиції Шкільну освіту перекроять наново: які зміни чекають учнів з 1 по 12 клас Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень
Показати ще

Вілкул зазначив, що він ніяк не постраждав. Пошкодження автомобіля оцінять в автосервісі. Причому нардеп запевнив, що до рівня Парасюка він опускатися не буде, і позов до суду подавати не збирається.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Парасюк, за версією ГПУ, фігурує в трьох кримінальних справах.