Учасники торгової блокади на Донбасі заблокували ще одну ділянку залізниці, а саме – Ясинувата - Костянтинівка Донецької області.

Про це йдеться в повідомленні штабу торгової блокади в Facebook.

Читайте також: Блокада Донбасу: з'явилися фото та подробиці

Як уточнюється в повідомленні штабу блокади, заблоковано ділянку біля станції Костянтинівка. Активісти ведуть інженерні роботи та облаштування місцевості.

За словами позафракційного народного депутата Володимира Парасюка, "це вже третій редут".

Зазначимо, раніше ветерани АТО, серед яких і депутати Верховної Ради, заблокували рух вантажної залізничної лінії Луганськ - Лисичанськ - Попасна біля Золотого на підконтрольній Україні території Луганської області.

Минулого тижня учасники блокади заявили, що перекрили залізничний переїзд поблизу Бахмута. За обома фактами прокуратура порушила кримінальні справи.

Блокадники виступають проти торгівлі на крові з самопроголошеними "ДНР" і "ЛНР" і фінансування терористів.

Це вже третій редут!

Posted by Parasiuk Volodymyr on Friday, 10 February 2017

Нагадаємо, в результаті блокади Донбасу ціна на вугілля зросла на 600 гривень за тонну.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик зазначив, що блокада окупованих регіонів Донбасу може спровокувати віялові відключення електроенергії в Україні.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", за словами юриста Марини Старостенко, заклики про перекриття всього вантажопотоку через лінію розмежування з метою блокади Донбасу суперечать Конституції і законам України.