Бойовики ЛНР і ДНР нагадали Порошенку та Гройсману про особливий статус Донбасу.

Керівники самопроголошених ДНР та ЛНР Денис Пушілін і Владислав Дейнего написали спільне звернення до учасників контактної групи з врегулювання ситуації в Україні. Вони закликали нагадати Президенту України Петру Порошенку та голові Верховної Ради Володимиру Гройсману про виконання постанови про особливий статус Донбасу, - передає видання сепаратистів "Луганский Інформаційний Центр".

"Зволікання з виконанням постанови про особливий статус Донбасу ускладнить і сповільнить мирний процес", - застерегли представники "ЛНР" і "ДНР".

14 березня закінчується термін прийняття постанови Верховної Ради України, яке визначає перелік районів Донбасу з особливим політичним і економічним статусом. На думку "керівництва" Донбасу, це мають зробити згідно закону України про порядок самоврядування в окремих районах та з виконання мінських угод.

Вони також попросили швидко сформувати робочі групи з питань обміну полоненими, місцевих виборів, економіки та конституційної реформи.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Дейнего додав: "12 лютого в Мінську Комплекс заходів з виконання Мінських угод було підписано Тристоронньою контактною групою та главами ЛНР і ДНР. Якщо міністр закордонних справ України вважає їх російськими громадянами або найманцями, то це гра його власної уяви".

"Комплекс заходів з виконання Мінських угод схвалений главами трьох європейських держав і вимушено визнаний Петром Порошенко. Їх спільна декларація за підсумками зустрічі в Мінську в "нормандському форматі" на вищому рівні, а потім і схвалення Радою Безпеки ООН надає цьому абсолютно офіційним документом особливої ​​ваги і вселяє надію на його неухильне виконання", - певен сепаратист.