Бойовики Донбасу лякають розстрілами при затриманні у разі дезертирства.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначили розвідники, у 6-му окремому мотострілецькому полку (Кадіївка) 2-го армійського корпусу Збройних Сил Росії пройшло тренування із затримання військовослужбовця, який самовільно залишив позицію. Учасникам тренування дозволили застосовувати вогнепальну зброю у разі опору затримуваного.

Це зробили, що залякати військовослужбовців, які не хочуть далі служити в підрозділі.

Крім того, повідомляється, що після раптової перевірки військ, в одному з підрозділів 2-ї окремої мотострілкової бригади (Луганськ) 2-го армійського корпусу, виявили бойовиків, які перебували у стані наркотичного сп'яніння.

Популярні новини зараз
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Командування 2-го армійського корпусу ввело систему штрафів за порушення дисципліни у розмірі від 1 до 10 тисяч російських рублів залежно від "тяжкості" правопорушення.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", російська сторона СЦКК відмовилася гарантувати безпеку електрикам, які хотіли полагодити пошкоджені лінії електропередач в Авдіївці.